čištění koberců a čalounění
ČIKO

Profesionální služby v oblasti čištění koberců, čištění čalounění, mytí a čištění interiéru vozidel a renovace laku.

Zajímavé stránky

Vyrábíme kvalitní střešní světlíky všech typů z polykarbonátu, který má lepší tepelně izolační vlastnosti a izolačního skla. Zajišťujeme montáž i rekonstrukci střešních světlíků. Dále provádíme výrobu a montáž lehkých ocelových a hliníkových konstrukcí.

Vybírat z široké škály postelových matrací a roštů, které jsou seřazeny v kategoriích podle použitého materiálu může v eshopu matrace-obchod.cz. Levné a přitom kvalitní matrace se zárukou 5 let od českého výrobce.

Kvalitní ruční nářadí v internetovém obchodě nářadí-brno.cz. Nabízíme široký výběr nářadí od předních výrobců (Atlas Copco, Diakat, Dolmar, Makita, NTC, Permon atp.), rychlé dodání a značkový záruční i pozáruční servis.

Široká nabídka lešení a žebříků za akční slevy. Optimální poměr užitné hodnoty a ceny. Nástroje a nářadí jsou nejstarším pracovním prostředkem a i dnes nepostradatelným pomocníkem člověka. Do této kategorie bezesporu patří i schůdky, hliníkové žebříky a pojízdné lešení Krause. Dodávky do 48 hodin po celé ČR zásilkovou službou TOPTRANS.

 

Kontaktujte nás

PROFIČIŠTĚNÍ
čištění koberců, sedaček, aut
Vohančice 61, 666 01 Tišnov

info(zavinac)proficisteni.cz

Volejte:

+420 603 276 508