čištění koberců a čalounění
ČIKO

Profesionální služby v oblasti čištění koberců, čištění čalounění, mytí a čištění interiéru vozidel a renovace laku.

Čištění koberců a čalounění

Čištění koberců a čalounění s kompletním servisem

Čištění koberců a čalounění
  • Provádíme účinné extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku (sedaček, křesel, pohovek, postelí, čalouněných židlí apod.).
  • Používáme nejnovější profesionální stroje a čistící přípravky Kärcher.
  • Zajišťujeme nejlepší a zároveň nejšetrnější výsledek čištění.
  • Harmonogram čištění přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Služby poskytujeme jak firmám a společnostem (kanceláře, úřady, restaurace, hotely, obchody, atd.) tak i pro domácnosti.
  • Kontaktujte nás »

Extrakční čištění a jeho výhody

Princip čištěníVelmi účinný a šetrný způsob jak opravdu odstranit špínu z koberců je tzv. extrakční čištění známé také jako mokré vysávání, nebo tepování koberců. Znamená to, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy koberce a následně je i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Tento proces zbaví koberec maximálního množství různých nečistot. Při mokrém typu čištění nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání jejich vlasů. Tento způsob naopak vlas regeneruje a dostává jej do původní polohy. Metoda je velmi vhodná také k čištění vlněných koberců a koberců s vysokým vlasem (tzv. chlupaté koberce).Stav koberce před a po čištění Stejným způsobem je možné vyčistit i jakýkoliv čalouněný nábytek (sedačky, křesla, lavice, židle, pohovky, postele apod.). Silně znečištěné zátěžové koberce pro dosažení lepších výsledků nejprve strojně kartáčujeme a potom extrakčně čistíme.

Koberce a jejich vlastnosti

Pohotovost čištění skvrnKoberce se svými užitnými vlastnostmi patří mezi nejlepší podlahové krytiny. Jsou teplé, nekloužou, tlumí prostor, nezpůsobují kročejový hluk, vytvářejí příjemnou atmosféru Vašeho domova. Koberce také mají schopnost vázat na sebe prach, čímž zajistí, že se prach v místnosti nevíří. Z nejnovějších studií vyplývá, že v místnostech s koberci je ve vzduchu mnohem menší koncentrace jemných prachových částic než v místnostech s pevnými podlahovými krytinami.

Jak často čistit koberec

Aby si koberce své vlastnosti zachovali a zůstali co nejdéle pěkné, je třeba nechat je minimálně jednou za rok odborně vyčistit. Silně zatěžované koberce (kanceláře, restaurace, hotely, obchody apod.) alespoň dvakrát ročně.

Ošetření čalounění proti špíně

Vaše koberce a čalouněný nábytek můžeme také ošetřit antistatickým impregnačním prostředkem s UV filtrem. Ten zabrání proniknutí špíny a vlhkosti do struktury vlasu a jeho vyblednutí. Špína a skvrny se pak ještě lépe odstraní.

Likvidace roztočů

Provádíme také likvidaci roztočů s dlouhodobým účinkem. S použitím speciálního čistícího přípravku se vytvoří prostředí, ve kterém roztoči nejsou schopni žít. Tato služba je velmi vhodná hlavně pro alergiky. Lidé s alergií by neměli čištění koberců a čalounění podceňovat.

Jak na skvrny

Podaří-li se Vám na koberci, nebo na čalounění udělat skvrnu, odsajte ji nejprve čistým papírovým ubrouskem, a potom vyčistěte houbou, nebo hadříkem namočeným v mýdlovém roztoku. Nepoužívejte kartáč! Postupujte od okraje skvrny ke středu, abyste skvrnu ještě více nerozmazali. Pokud se Vám nepodaří skvrnu takto odstranit, zavolejte nám. Přijedeme do 24 hodin. Při včasném zásahu dokážeme většinu skvrn způsobených běžnou činností v domácnosti odstranit.

Kde Vám můžeme pomoci s úklidem?

Na mapě je vyznačena oblast, kam pravidelně dojíždíme. Čištění koberců v Brně a okolí do 24 hodin od objednání.
Z větších měst v okruhu našeho působení vybíráme:

Brno Rosice Velká Bíteš Letovice
Tišnov Ivančice Velké Meziříčí Boskovice
Kuřim Náměšť nad Oslavou Bystřice nad Pernštejnem Blansko

Kontaktní formulář


Pole označená "*" jsou povinná.

!

Kontaktujte nás

PROFIČIŠTĚNÍ
čištění koberců, sedaček, aut
Vohančice 61, 666 01 Tišnov

info(zavinac)proficisteni.cz

Volejte:

+420 603 276 508